Dębowiec 2018

Data

18.06.2018 r.

WYJAZD WAKACYJNY DĘBOWIEC

Ze względu na przygotowanie do odpustu mamy możliwość wyjazdu od 10 – 12 lipca do Dębowca (czyli 3 środkowe dni z 5)

Zdecydować należy się do 30 czerwca ale proponuje jak najszybciej ze względu na środek transportu.

Udział w kosztach spotkania na 5 dni to 190 zł. Dla nas to 80 zł jeśli bylibyśmy 2 dni. Jeśli zdecydujemy się pojechać na 1 dzień to nic nie płacimy, ale wtedy z własnym prowiantem.

 

Od organizatorów:Uczestnicy otrzymują nocleg w szkołach, wyżywienie, opiekę medyczną, śpiewnik, identyfikator oraz pokrywają częściowo koszty spotkania: koncerty, noclegi, przejazdy, itd.

Spotkanie Młodych skierowane jest do osób od 15 roku życialub do tych, którzy ukończyli 2. klasę gimnazjum. Młodszych osób nie przyjmujemy! Osoby mające ukończone 15 lat muszą posiadać pisemną ZGODĘ rodziców. Bez tej zgody osoby niepełnoletnie nie będą przyjęte na Spotkanie Młodych.

Organizator Spotkania zapewnia: nocleg i wyżywienie – obiad (gorące danie), a na śniadanie i kolację: herbatę oraz chleb (proszę przywieźć coś do chleba, jest także możliwość zakupienia na miejscu).

Obowiązkowo zabrać ze sobą: śpiwór, karimatę, kubek na herbatę, niezbędnik (łyżkę, widelec, nóż), legitymację szkolną lub dowód osobisty, długopis, coś na deszcz i słońce. Warto też mieć: notatnik, zestaw śpiewników, instrumenty muzyczne, Pismo Święte, modlitewnik.

Szczegóły na stronie: http://spotkania.saletyni.pl