Duszpasterze

Data

28.10.2017 r.

Działy

ks. PIOTR MAMAK
proboszcz
data święceń: 30.05.1998 r.
w parafii od: 01.09.2014 r.


ks. ZBIGNIEW KMIECIK
wikariusz
data święceń 21.05.2005 r.
w parafii od 01.09.2015 r.

ks. RADOSŁAW OLEJARZ
wikariusz
data święceń: 30.05.2009 r.
w parafii od: 03.09.2016 r.

ks. prof. MICHAŁ BEDNARZ
pomoc duszpasterska
w parafii od 01.01.1971 r.