Nominacja ks. Rafała

Data

01.01.2016 r.

wieclawZgodnie z postanowieniem Statutu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej ks. Rafał Więcław nominacją ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża, 17 grudnia 2015 r. został asystentem Oddziału SRK Diecezji Tarnowskiej przy naszej parafii. Niniejszą nominacją księdzu Rafałowi została zlecona troska duszpasterska w prowadzeniu formacji duchowej członków tegoż Stowarzyszenia oraz czuwanie nad zgodnością działania Stowarzyszenia z nauką Kościoła.
Gratulujemy wyróżnienia i życzymy Bożych Darów z inicjowaniu i podejmowaniu wszelkich inicjatyw w trosce o rodziny naszej parafii. Niech Matka Boża słynąca łaskami w naszym Sanktuarium, otacza szkaplerzną opieką ks. Rafała i wszelkie zadania jakich będzie inicjatorem pośród rodzin naszej parafii.