Ogłoszenia parafialne 04 lutego 2024 r.

Data

03.02.2024 r.

1. Jutro we wspomnienie św. Agaty podczas Mszy Św.będzie poświęcenie chleba.
2. We wtorek DSM spotyka się w ochronce wraz z naszymi Siostrami.
3. W piątek zapraszamy młodzież z grupy apostolskiej na Mszę św. o godz. 17.30, a po niej na spotkanie.
4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Chorego W tym dniu na Mszach św., będziemy polecać Bogu wszystkich chorych z naszej parafii.
5. Również w niedzielę za tydzień rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu, które przeżywać będziemy przez trzy dni. Uczynimy to po każdej Mszy św. prosząc o przebłaganie za grzechy oraz o dobre przeżycie tegorocznego Wielkiego Postu i rekolecji parafialnych. Program czterdziestogodzinnego nabożeństwa na kolejne dni jest następujący:

PONIEDZIAŁEK 12 LUTEGO:

SANKTUARIUM: 8.00-12.00 – adoracja – dla mieszkańców ulic: Tuchowskiej, Piotrowskiego, Małeckiego, Wspólnej i Stanisza.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: 15.00-16.00 – dla mieszkańców ul. Gumniskiej, zachodniej części parafii – prowadzą Róże Różańcowe; 16.00-17.00 – dla mieszkańców ul. Torowej i Urwanej – prowadzi młodzież; 17.00-17.30 – adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z udziałem Grupy Biblijnej.

WTOREK 13 LUTEGO:

SANKTUARIUM: 8.00-12.00 – adoracja – dla mieszkańców ul. Wodnej, Konarskiego, NMP, Dąbrowskiego i Szewskiej.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: 15.00-16.00 – dla mieszkańców wschodniej części parafii: ulice Sanguszków, Braci Saków, Okrężna i wszystkie przyległe – prowadzi Odnowa w Duchu Św.; 16.00-17.00 – dla mieszkańców ul. Krogulskiego, Mostowej, Nadbrzeżnej Górnej i Dolnej, Jagiellońskiej, Kaflarskiej, Łanowej, Łyczków i Piastowskiej – prowadzi SRK; 17.00- 17.30 – adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z udziałem LSO i DSM.

Prosimy, aby wymienione grupy solidnie przygotowały się do prowadzenia adoracji i Eucharystii.

6. Informujemy, że od wtorku do czwartku kancelaria parafialna będzie zamknięta. Jeśli zajdzie potrzeba prosimy o kontakt telefoniczny z Ks. Proboszczem lub Księdzem Dyżurnym. Numery telefonów znajdują się na stronie internetowej naszej parafii oraz przy wejściach do naszych kościołów.
7. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej oraz za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w każdą sobotę o godz. 18.30 podczas nowenny do Matki BożejSzkaplerznej w sanktuarium na Burku. Przyszła niedziela jest II miesiąca, czyli niedzielą inwestycyjną. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na ogrzewanie naszych kościołów. Prosimy o zrozumienie tej sprawy.