Ogłoszenia parafialne 04 marca 2018 r.

03.03.2018 r.

1. W poniedziałek do sanktuarium zapraszamy Odnowę w Duchu św.

2. W czwartek o godz. 17.30 w kościele parafialnym spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

3. W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, a o godz. 18.00 zbiórka lektorów.

4. W sobotę wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.

5. W przyszłą niedzielę na 9.00 zapraszamy SRK.

6. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00. oraz o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Prosimy również o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików oraz ręcznie robionych pisanek i zajączków. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących. Począwszy od dzisiejszej niedzieli, Panie z Caritas będą także zbierać do puszek przed i po gorzkich żalach datki na dekoracje oraz kwiaty do ciemnicy i grobu Pańskiego.