Ogłoszenia parafialne 05 marca 2017 r.

04.03.2017 r.

1.  W poniedziałek do sanktuarium zapraszamy Odnowę w Duchu św.

2.  W czwartek o godz. 17.30 w kościele parafialnym spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komuni św. wraz z rodzicami.

3.  W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, a o godz. 18.00 zbiórka lektorów.

4.  W sobotę wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.

5.  W przyszłą niedzielę na 9.00 zapraszamy SRK.

6.  Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz
             o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

- a w sanktuarium o godz. 9.00.

a Gorzkie  Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- a w sanktuarium o godz. 17.30.
       Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

7.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane, aby wesprzeć prace wykonywane w naszych świątyniach. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać także tym wszystkim, którzy wykonywali w ostatnim czasie prace przy kościele parafialnym oraz sanktuarium.

8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików, kartek świątecznych i ręcznie  robionych pisanek. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących. Przy tej okazji informujemy, że w przyszłym tygodniu będą rozdawane dla potrzebujących jabłka i marchewka. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

9.  Informujemy także, że na naszej stronie internetowej znajduje się „ Praktyczny Poradnik Parafialny”. Z jego fragmentami można zapoznać się na specjalnie wydrukowanych kartkach, gdzie znajdują się cenne uwagi na wielki post. Można je sobie zabrać wychodząc z kościoła.