Ogłoszenia parafialne 05 marca 2023 r.

06.03.2023 r.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki w sanktuarium o godz. 9.00, a w kościele parafialnym o godz.17.00 i godz. 19.00. Gorzkie żale w niedziele w kościele parafialnym o godz. 16.30.
  2. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy scholę młodzieżową do kościoła parafialnego.
  3. W środę na godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie DSM. Spotkanie to wyjątkowo odbędzie się u sióstr służebniczek.
  4. W piątek do kościoła parafialnego na godz. 17.30 zapraszamy wspólnotę św. O. Pio, a na godz. 19.00 kandydatów do bierzmowania oraz młodzież z grupy apostolskiej.
  5. W sobotę w kościele parafialnym próba scholi dziecięcej o godz. 10.00. /wejscie od strony zakrystii/.
  6. Informujemy, że w niedzielę 19 marca o godzinie 18.30 w kościele parafialnym odbędzie się śpiewana Droga Krzyżowa, której tytuł brzmi „Ślad losu.” Ślad losu” wykonuje blisko 40 muzyków, solistów i chórzystów. Ponad 80 proc. zespołu to osoby z Limanowej i okolic. Wśród nich są narzeczeństwa, małżeństwa i rodziny z dziećmi. –Serdecznie zapraszamy już dzisiaj do wzięcia udziału w tej Drodze Krzyżowej, która stanowi okazję do głębszej modlitwy oraz pomoże bardziej przygotować nas do tegorocznych rekolekcji parafialnych oraz świąt Zmartwychwstania.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów oraz na utrzymanie parafii. Przyszła niedziela jest II miesiąca niedzielą inwestycyjną. Prosimy o zrozumienie sprawy
  8. Bóg zapłać również tym, którzy włączyli się w przygotowanie paczek z darami dla potrzebujących w Ukrainie, w szczególności dziękujemy szkolnym wspólnotom, oraz osobom prywatnym.
  9. Bożemu miłosierdziu polećmy duszę śp. Stanisławy Sumara, która od eszła z naszej wspólnoty do wieczności. Dobry Jezu …