Ogłoszenia parafialne 08 października 2017 r.

11.10.2017 r.

1.  Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w nowym kościele o 17:00, a w sanktuarium po  Mszy św. wieczornej.

2.  We wtorek zapraszamy Grupę Biblijną na różaniec, Eucharystię
i spotkanie.

3.  W czwartek zapraszamy na 17.00 dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Będzie wtedy poświecenie różańców.

4.  Również w czwartek zapraszamy na różaniec gimnazjalistów kl. 3, a po nim na spotkanie w grupach.

5.  W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, a o godz. 18.00 zbiórka lektorów.

6.  W niedzielę na Mszę św. o 9.00 zapraszamy członków Caritas, a później na spotkanie.

7.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, także z racji dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać.

8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

9.  Prosimy także o zapoznanie się z plakatem informującym o odpuście fatimskim.

10.             Przy wyjściu są także programy Misji św. w naszej parafii. Prosimy o zabranie ich do każdej rodziny.

11.             Wstawiennictwu Matki Bożej polećmy sprawę zbliżających się misji św. w naszej parafii. Pod Twoją obronę…