Ogłoszenia parafialne 09 czerwca 2024 r.

08.06.2024 r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które przeżywamy na zakończenie Mszy św. wieczornych o 17.30 i 18.30.
2. We wtorek zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 17.30 DSM.
3. W piątek zapraszamy do sanktuarium na godz 18.30 na Mszę św. a po jej zakończeniu na spotkanie Radę Parafialną.
4. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie scholi dziecięcej.
5. Informujemy, że w najbliższą środę kancelaria parafialna będzie zamknięta.
6. Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze ofiary z racji II niedzieli miesiąca oraz ofiary do puszek na Uniwersytet UPJPII w Krakowie i Tarnowie. Przy tej okazji dziękujemy Panu Stanisławowi za ufundowanie nowych pięknych kropielnic do kościoła parafialnego, dziękujemy także wszystkim, którzy pomogli i przygotowaliwczorajsze ognisko dla DSM, Scholi Dziecięcej i LSO. Bóg zapłać.
7. Informacja dla Mieszkańców Tarnowa od Dyrektora Wydziału Nowej Ewangalizacji: Drodzy Tarnowianie zapraszamy na Kongres, który odbędzie się w dniach 18-20 października 2024 pod hasłem Droga do DomuWydarzenie kierowane jest do rodziców, kórych dzieci z różnych powodów odeszły z Kościoła, młodych mającychtakich znajomych oraz wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy zwracają się z prośbą o zakwaterowanie dla osób, które przyjadą z różnych części Polski. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl oraz w formie papierowej w zakrystii kościoła. Zgłoszeń prosimy dokonywać do 19.06.2024 r. Dziękujemy za wszelką pomoc i życzliwość.
8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Roman Stańczyk, Janina Malicka, Czesław Gałka i Janusz Maciejowski. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu.Dobry Jezu
9. W sobotę 15 czerwca przypada 12 rocznica objęcia diecezji przez bp. Andrzeja Jeża. Naszemu Pasterzowi składamy z tej okazji serdeczne gratulacje oraz ofiarujemy modlitwę prosząc o obfitość Bożych łask, moc i światło Ducha Świętego w dalszym, jak owocnym, wypełnianiu pasterskiego urzędu na chwałę Trójcy Przenajświętszej, cześć Bogarodzicy i pożytek ludu Bożego. Pod Twoją obronę…