Ogłoszenia parafialne 9 października 2016 r.

Data

12.10.2016 r.

1.Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w nowym kościele o 17:00, a w sanktuarium o 18:00.

2. W poniedziałek zapraszamy Grupę Biblijną na różaniec, Eucharystię i spotkanie.

3.  W środę na godz. 16.15 zapraszamy DSM i dziewczynki z kl. od 3 do 6 na spotkanie w przedszkolu naszych sióstr Służebniczek.

4. W czwartek zapraszamy na 17.00 dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Będzie wtedy poświecenie różańców.

5. W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, a o godz. 18.00 zbiórka lektorów.

6. Również w piątek zapraszamy na próbę chóru po Mszy św. o godz. 17.30.

7.W niedzielę na Mszę św. o 8.30 zapraszamy członków Caritas, a później na spotkanie.

     8.W zakrystii lub kancelarii możemy odebrać gotowe kartki wypominkowe, na których zapiszemy imiona i nazwiska          zmarłych, których będziemy wypominać w naszym kościele w listopadzie i przez cały rok. Wypełnione kartki składamy      w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki. Prosimy także o zaznaczenie, na którą              godzinę  i w którym kościele mają zostać wygłoszone. Dotyczy to zarówno wypominek rocznych jak i              listopadowych.

9.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, także z racji dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca, aby wesprzeć  budowę świątyni. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny.

10.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

11.    W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Marian Posz  i Jerzy Poetschke.Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…