Ogłoszenia parafialne 1 grudnia 2019 r.

Data

30.11.2019 r.

  1. Od jutra zapraszamy w dni powszednie na roraty. W sanktuarium o godz. 6:30, a w kościele parafialnym o godz. 17:30. z udziałem dzieci.
  2. W środę o 16.30 w salce dolnego kościoła spotkanie DSM, a później Msza św.
  3. W I czwartek na Mszę św. o 17.30 zapraszamy LSO a po niej na spotkanie. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy na to spotkanie również nowych chętnych do służenia przy ołtarzu.
  4. W I piątek w kościele parafialnym o godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja zakończona Mszą św. o 17.30. Spowiedź z racji I piątku w sanktuarium od 6:00 do 8:00, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  5. Również w I piątek zapraszamy najpierw do spowiedzi św. a następnie na Mszę o godz. 17.30 kandydatów do bierzmowania kl 7,8 SP. Po Mszy św. spotkanie.
  6. W I sobotę po godz. 8. 00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej, a po niej spotkanie Bractwa Szkaplerza Św.
  7. W niedzielę 8 grudnia dla każdego katolika ważne święto Maryjne, z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy do kościoła najpierw na adorację o godz. 11.40, którą poprowadzi DSM, a później na Mszę św. o godz. 12:00 z udziałem dzieci klas III. Będzie to kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Św., w czasie którego zostaną poświęcone medaliki komunijne. Rodzice zadbają, aby każde dziecko miało swój medalik komunijny.
  8. Również w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00, spotkanie dzieci, scholi parafialnej, DSM, LSO ze św. Mikołajem. Rodziców, którzy pragną jeszcze nawiązać kontakt ze św. Mikołajem prosimy, aby podeszli do zakrystii w celu omówienia szczegółów.
  9. Zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a za tydzień będzie można nabyć także piernikowe choinki. Pozyskane środkiprzeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w potrzebie.
  10. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.

11.W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Ludwika Łabno. Polećmy Bogu jej nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu…