Ogłoszenia parafialne 1 maja 2022 r.

Data

01.05.2022 r.

  1. W najbliższy wtorek przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Godziny Mszy św. tak jak w niedzielę.
  2. W czwartek o godz. 18.15spotkanie dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami oraz próba przed przyjęciem sakramentu I spowiedzi św.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek i I sobotę miesiąca. W związku z tym zapraszamy do spowiedzi św. Spowiadać będziemy w dni powszednie półgodziny przed każdą Mszą św.
  4. W I piątek zapraszamy wszystkich na Eucharystię do kościoła parafialnego, a szczególnie młodzież z klas 7.
  5. W I sobotę po Mszy św. porannej w sanktuarium udamy się do chorych.
  6. Również w sobotę w o godz. 9.15 w kościele parafialnym odbędzie się I Spowiedź św. Prosimy wszystkich o modlitwę za dzieci, które będą przystępować do tego sakramentu oraz za ich rodziców i rodziny o potrzebne łaski.
  7. Zapraszamy wszystkich z całymi rodzinami na nabożeństwa majowe. Odbywają się one codziennie w kościele parafialnym o 17.00, a w sanktuarium po Mszy św. wieczornej o 18.30. Zachęcamy także, aby w maju modlić się litanią loretańską także w rodzinach oraz indywidualnie.
  8. W niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. Wszystkich parafian przychodzących na Mszę św. niedzielną na godz. 12:00, prosimy o wybranie innej godziny uczestnictwa w Eucharystii niedzielnej, aby w ten sposób umożliwić rodzinom i gościom przybywającym na I Komunię św. dzieci – godne przeżycie tych uroczystości. W tym dniu będzie w kościele parafialnym dodatkowa Msza św. o godz. 10.00.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii oraz na budowę organów w nowym kościele. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniego nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku o godz. 18.30. Przyszła niedziela jest II miesiąca - niedzielą inwestycyjną. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.