Ogłoszenia parafialne 1 stycznia 2016 r.

01.01.2016 r.

1. Jutro z racji pierwszej soboty miesiąca kapłani od godz. 8.00 udadzą się do chorych. Natomiast wieczorem zapraszamy na nowennę do sanktuarium na godz. 18.30.
2. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
3. W środę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. tak jak w każdą niedzielę.Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Poświęconą kredą znaczymy drzwi naszych mieszkań symbolami trzech Mędrców z datą bieżącego roku. W tym dniu także na godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami. Bezpośrednio po tej Mszy św. rozpocznie się kolędowanie z udziałem chóru dziecięcego.
4. Również w środę na godz. 18.30 do sanktuarium zapraszamy młodzież gimnazjalną na kolejne spotkanie.
5. Wszystkich zainteresowanych informujemy, że kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 7 lutego o godz. 17.30 Mszą św. w kościele parafialnym.