Ogłoszenia parafialne 10 kwietnia 2016 r

11.04.2016 r.

1. W poniedziałek 11 kwietnia zapraszamy młodzież gimnazjalną klas I i II z rodzicami na Mszę św. o 17.30 oraz na specjalne spotkanie formacyjne.
  2. W czwartek 14 kwietnia o 17.30 swoje spotkanie formacyjne mają dzieci kl. II.
  3. W piątek 15 kwietnia na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Ojca Pio.
  4. Za tydzień w niedzielę zapraszamy do sanktuarium na Mszę św. członków Caritas, później na spotkanie. W tym dniu członkowie Caritas będą rozprowadzać kropielnice.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w kościele. Składka zostanie przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  6. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    - we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia
    - w środę w nowym kościele nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
    - w piątek do nowego kościoła na modlitwę do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00
    - w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, także z racji drugiej niedzieli miesiąca, aby wesprzeć naszą parafię i budowę świątyni. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem. Bóg zapłać także wszystkim tym, którzy w ostatnim tygodniu wykonywali prace przy naszych kościołach.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci. Jest ona do nabycia przy wyjściu z kościoła.