Ogłoszenia parafialne 10 marca 2019 r.

10.03.2019 r.

1. W poniedziałek do kościoła parafialnego zapraszamy grupę biblijną.
  2. W czwartek zapraszamy na 17.30 uczniów kl. 3 wraz z rodzicami na kolejne spotkanie formacyjne przed I Komunią świętą.
  3. W sobotę wieczorem na 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz
  o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie  Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących.
  2. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu Ks. Zbigniewowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Ks. Zbigniewa będzie sprawowana Msza św. w najbliższą sobotę o godz. 18.30 w naszym sanktuarium. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
  4. Dziękujemy serdecznie tegorocznym rekolekcjonistom: Ks. Marcinowi Krępie i Ks. Robertowi Dytko za wprowadzenie nas w czas Wielkiego Postu pełnymi treści i bardzo trafiającymi do naszych serc naukami, oraz za sposób ich przekazywania, tak dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam Swoim błogosławieństwem za waszą kapłańską posługę. Bóg zapłać.