Ogłoszenia parafialne 10 stycznia 2016 r.

09.01.2016 r.

1. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    -we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia
    -w środę w kościele parafialnym, a w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
    -w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
  2. W sobotę 16 stycznia w godzinach od 13.00 do 16.30 organizowany będzie turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Odbędzie się on w sali dolnego kościoła. Zapisy można dokonywać w zakrystii lub kancelarii.
  3. Natomiast w niedzielę 17 stycznia na godzinę 8.30 zapraszamy Caritas na Mszę św. a po niej na spotkanie opłatkowe.
  4. Również w niedzielę 17 stycznia na godz. 15.00 zapraszamy do kościoła parafialnego ministrantów i lektorów wraz z rodzicami na spotkanie opłatkowe.
  5. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii na tacę, także dziś z racji 2 niedzieli miesiąca, oraz przy okazji kolędy, aby wesprzeć prace wykonywane w naszej świątyni. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.