Ogłoszenia parafialne 10 września 2017 r.

10.09.2017 r.

1.   Jutro o 17:30 swoje spotkanie ma grupa biblijna.

2.   W środę zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.30 AK a później na spotkanie.

3.   W czwartek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do  kościoła parafialnego na godz. 17.00. Prosimy, aby z tej okazji przystroić krzyże przydrożne.

4.   Również w czwartek zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.30 rodziców i dzieci kl 3 przygotowujące się do I Komunii św. na spotkanie formacyne.

5.   W najbliższy piątek 15 września zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio.

6.   Również w piątek zapraszamy chętnych do bycia ministrantami na spotkanie z ks. opiekunem o 16.30 w kościele parafialnym.

7.   Duszpasterstwo rodzin zaprasza do wzięcia udziału 15 września  o godz. 17.00 w warsztatach dla żon pt. „KUCHNIA I MIŁOŚĆ”. Warsztaty te odbędą się przy ul. Rejtana 10.

8.   Pragniemy zachęcić do wzięcia udziału w pielgrzymce rodzin na Jasną Górę. Odpowiedzialnym za organizowanie pielgrzymki jest dekanalny duszpasterz rodzin Ks. Czesław Haus proboszcz Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 23-24 września. Szczegóły u ks. Czesława.

9.   Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto ofiary z innych parafii, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecacamy w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Bóg zapłać także tym, którzy w tym tygodniu wykonywali prace przy naszych kościołach.

10.              Wychodząc z kościoła możemy złożyć podpisy przy inicjatywie „Zatrzymaj Aborcję”, oraz złożyć do specjalnych skrzynek nazwiska kandydatów, których proponujecie jako parafianie do nowej rady parafialnej.