Ogłoszenia parafialne 10 września 2023 r.

10.09.2023 r.

1. W tym tygodniu przypada: w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła, w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża św., w piątek Matki Bożej Bolesnej, a w sobotę świętych Korneliusza papieża i Cypriana biskupa męczennika.
2. W czwartek z racji Święta Podwyższenia Krzyża zapraszamy do kościoła parafialnego na Drogę Krzyżową o godz. 17.00, a po niej na Eucharystię.
3. W sobotę zapraszamy wieczorem na godz. 18.30 do sanktuarium na Burku na nowennę z odczytaniem podziękowań i próśb za wstawiennictwem Matki Bożej Szkaplerznej oraz Mszę św. w int. nowennowych.
4. Za tydzień w niedzielę zapraszamy serdecznie na kolejny koncert organowy. Koncert odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 18.30.
5. Spotkania w tym tygodniu: DSM we wtorek, o godz. 16.30 dziewczynki młodsze, a o godz. 18.00 dziewczynki starsze, Odnowa w Duchu Św. w czwartek o godz. 17.30, Grupa Młodzieżowa w piątek o godz. 18.00, Schola dziecięca w sobotę o godz. 10.00.
6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna Wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. A za tydzień do puszek będą zbierane ofiary na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
7. Naszą parafię, wszystkie rodziny polećmy opiece Matki Bożej. Pod Twoją