Ogłoszenia parafialne 11 kwietnia 2021 r.

11.04.2021 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym, będzie specjalne nabożeństwo do Bożego  Miłosierdzia na które serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego na Mszę św. o godz. 17.30 grupę biblijną
  3. W czwartek o godz. 17.30 spotkanie dzieci I komunijnych wraz z rodzicami.
  4. W piątek o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Informujemy przy tej okazji, że przyjęcie sakramentu bierzmowania będzie miało miejsce w dniu 22 kwietnia. Szczegóły podamy na spotkaniu.
  5. Również w piątek swoje spotkanie ma LSO.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii i dalsze prace, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas  sobotniej nowenny na Burku.
  7. Ponieważ jest przedłużenie obostrzeń pandemicznych w najbliższą niedzielę porządek Mszy św. również pozostaje tak jak dzisiaj:

- w kościele parafialnym; o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.30, a

-w sanktuarium tylko o godz. 8.00/transmitowana przez internet/.

8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł  do wieczności śp. Andrzej Jasica. Polećmy jego duszę miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu..