Ogłoszenia parafialne 11 września 2016 r.

11.09.2016 r.

1.     Jutro o 17:30 swoje spotkanie ma grupa biblijna.

2.     W środę 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do  kościoła parafialnego na godz. 17.00. Prosimy, aby z tej okazji przystroić krzyże przydrożne.

3.     W najbliższy piątek 16 września zapraszamy o godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio.

4.     Również w piątek na godz. 18.30 zapraszamy do kościoła parafialnego wszystkie klasy gimnazjalne od I-III oraz młodzież starszą na specjalne spotkanie z Ks. Radosławem.

5.     Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca, w związku z tym na Mszę św. o 8.30 zapraszamy członków parafialnego Caritas, a po niej na spotkanie w świetlicy.

6.     Pragniemy zachęcić do wzięcia udziału w pielgrzymce rodzin na Jasną Górę organizowane przez SRK. Pielgrzymka odbędzie się w dniu 25 września. Wyjazd o 5.45 z parkingu przy kościele parafialnym. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.

7.     Serdecznie zapraszamy do nowopowstającego chóru przy naszej parafii młodzież, studentów i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię w naszym kościele i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Zaangażowanie się w śpiew podczas liturgii jest jednym z wyrazów troski o naszą wspólnotę parafialną. Przesłuchania odbędą się w  kościele parafialnym w sobotę 17 września po mszy świętej wieczornej o godz. 17.30.

8.     Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto ofiary z innych parafii, dziś także z racji II niedzieli miesiąca, aby wesprzeć prace wykonywane przy naszych świątyniach. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca i zrozumienie. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej.

9.     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Cuda i łaski oraz Promyczek Dobra dla dzieci.

10.  W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: Daniela Wiśniowska. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…