Ogłoszenia parafialne 11 września 2022 r.

Data

10.09.2022 r.

  1. W tym tygodniu przypada: we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła, w środę Święto Podwyższenia Krzyża św., w czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, a w piątek świętych Korneliusza papieża i Cypriana biskupa męczennika.
  2. W środę z racji Święta Podwyższenia Krzyża zapraszamy do kościoła parafialnego na Drogę Krzyżową o godz. 17.00, a po niej na Eucharystię.
  3. W sobotę wieczorem na godz. 18.30 w sanktuarium na Burku nowenna z odczytaniem podziękowań i próśb oraz Msza św. w int. nowennowych.
  4. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna Wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. A za tydzień do puszek będą zbierane ofiary na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
  5. Informujemy, że w sobotę 17 września o godz. 10.00 w salce kościoła parafialnego odbędzie się próba dla wszystkich dzieci ze scholi. Prosimy wszystkich o obecność, ponieważ na spotkaniu będzie przedstawiany nowy repertuar piosenek.
  6. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Renata Lejko i Leon Wierzbicki. Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…