Ogłoszenia parafialne 12 marca 2017 r.

12.03.2017 r.

1.  W poniedziałek zapraszamy na spotkanie na 17.30 Grupę Biblijną.

2.  W przyszłą niedzielę na 8.30 zapraszamy Caritas.

3.  W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii brata Leszka Jaworskiego, który jest krajowym koordynatorem Rycerstwa Niepokalanej. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zapisania się do tej wspólnoty.

4.  Przypominamy, że nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

odbywa się w każdą środę w kościele parafialnym o 17.30, a w sanktuarium

w każdą sobotę o 18.30.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątki:

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz

o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

a w sanktuarium o godz. 9.00.

Gorzkie  Żale w niedziele:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- a w sanktuarium o godz. 17.30.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

5.  Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie, dziś także z racji II niedzieli miesiąca, dziękujemy także trzem rodzinom, które złożyły ofiarę na renowację obrazu MB Szkaplerznej. Niech Bóg wam błogosławi. Bóg zapłać również tym wszystkim, którzy wykonywali w tym tygodniu prace przy kościele parafialnym oraz sanktuarium.

6.  Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej oraz baranków wielkanocnych, paschalików, kartek świątecznych i ręcznie  robionych pisanek. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących. Informujemy, że w środę 22 marca będą rozdawane dla potrzebujących z naszej parafii jabłka i marchewka.

7.  Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu wikariuszowi Ks. Zbigniewowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Ks. Zbigniewa będzie sprawowana Msza św. w najbliższą środę o godz. 17.30. Osobę Ks. Zbigniewa i całą parafię polecajmy również opiece św. Józefa poprzez codzienną nowennę przed jego uroczystością.