Ogłoszenia parafialne 12 kwietnia 2020 r.

11.04.2020 r.

1. Przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w Sanktuarium będzie specjalne nabożeństwo, które będziemy transmitować przez Internet. Po zakończeniu nabożeństwa w Waszych intencjach odprawimy Mszę świętą.

2. Wszystkich naszych Parafian, duchowych pielgrzymów, którzy za wstawiennictwem Matki Bożej Szkaplerznej proszą o potrzebne łaski, polecamy codziennie w modlitwie różańcowej, w łączności z całym Kościołem w Polsce. Zachęcamy Was również, abyście odmawiali Różaniec święty prosząc - przez wstawiennictwo Maryi - o ustanie epidemi. Zachęcamy także do duchowego udziału w Eucharystii transmitowanej codziennie z naszego Sanktuarium wg. podanego programu na stronie internetowej parafii.

3. Zdajemy sobie sprawę, że czas epidemi powoduje nowe wyzwania i generuje wydatki, które wcześniej nikt nie przewidywał w swoich domowych budżetach. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają naszą parafię. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

4. Wraz ze wszystkimi kapłanami i siostrami zakonnymi pracującymi w naszej parafii życzymy Wam, by Zmartwychwstały Jezus zawsze przebywał w Waszych sercach i rodzinach. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!