Ogłoszenia parafialne 12 listopada 2017 r.

13.11.2017 r.

1. Przez cały tydzień zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek zapraszamy Grupę Biblijną do kościoła parafialnego na Mszę św. wieczorną, a po niej na spotkanie.
  3. We wtorek w kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej próba chóru.
  4. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie AK.
  5. Również we środę zapraszamy uczniów klas II gimnazjum na spotkanie
    w grupach na godz. 18.00.
  6. Natomiast w czwartek swoje spotkania w grupach będą mieli uczniowe klas VII szkoły podstawowej.
  7. W piątek na godzinę 16.00 zapraszamy aspirantów i kandydatów na ministrantów.
  8. Także w piątek swoje spotkanie modlitewne o godz. 17.00 ma grupa św. Ojca Pio. W programie nabożeństwa będzie; Różaniec, Eucharystia z homilią oraz modlitwa uwielbienia połączona z adoracją Najśw. Sakramentu. Zapraszamy wszystkie nowe osoby do wspólnej modlitwy.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy Caritas.
  10. W dniu 19 listopada o godz. 17.30 zapraszamy na Eucharystię połączoną z kazaniem patriotycznym, a po zakończeniu Mszy św. na koncert pieśni patriotycznych.
  11. Schola dzięcięca poszukuje opiekunki/a. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do ks. Radosława.
  12. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się w tym tygodniu do akcji na rzecz pomocy misjom. Bóg zapłać za dobroć serca.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej która jest do nabycia przy wyjściu
    z kościoła. Są także kalendarze na nowy rok z wizerunkami świętych.
  14. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności; śp. Paweł Płocica. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu.