Ogłoszenia parafialne 12 listopada 2023 r.

11.11.2023 r.

1. W dalszym ciągu zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych oraz udziału w listopadowych nabożeństwach wypominkowych. W kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00. Przy tej okazji przypominamy także, że w wypominkach całorocznych modlimy się za zmarłych w niedziele o godz. 8.45, 17.15 w kościele parafialnym, a o godz. 10.15 w sanktuarium.
2. W sobotę na godz. 18.30 jak co tydzień zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne połączone z Msząśw. w intencjach nowennowych.
3. Spotkania w tym tygodniu: DSM we wtorek o godz. 17.30, Grupa Apostolska Młodzieży piątek o godz. 18.00, Schola dziecięca w sobotę o godz. 10.00.
4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary oraz te składane w ostatnim czasie na nowe okna i witraże do kościoła parafialnego. Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców troszczących się o upiększanie kościoła parafialnego i sanktuarium polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem.
5. Polećmy także w modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej kościół prześladowany, wszystkie rodziny naszej parafii oraz ofiarodawców prosząc o łaski Boże. PodTwoją