Ogłoszenia parafialne 12 lutego 2017 r.

13.02.2017 r.

1.  Dzisiaj Mszą św. o godz. 17.30 rozpoczynamy kurs przedmałżeński.

2.  W poniedziałek 13 lutego zapraszamy na 17.30 Grupę Biblijną.

3.  W środę 15 lutego na 17.30 zapraszamy AK

4.  W czwartek o 17.30 spotkanie dzieci I komunijnych wraz z rodzicami podczas, którego zostaną poświęcone modlitewniki dla dzieci.

5.  W piątek 17 lutego zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.30 czcicieli O. Pio.

6.  W niedzielę 19 lutego na 8.30 zapraszamy parafialny oddział Caritas.

7.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za  ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, także z racji dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca. Dziękujemy także jednej rodzinie za ofiarę na renowację łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Szkaplerznej. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas sobotniej nowenny. Za tydzień składka zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.