Ogłoszenia parafialne 12 lutego 2023 r.

12.02.2023 r.

1. We wtorek zapraszamy na godz. 19.00 scholę młodzieżową.
  2. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego Odnowę w Duchu Świętym.
  3. W piątek na godz. 17.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania, a na godz. 19.00 zapraszamy młodzieżową grupę apostolską.
  4. W sobotę o godz. 16.00 rejonowe spotkanie młodych. Szczegóły u Ks. Witolda.
  5. W niedzielę za tydzień rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu, które przeżywać będziemy przez trzy dni. Uczynimy to po każdej Mszy św. prosząc o przebłaganie za grzechy nasze i całej ludzkości oraz o dar pokoju. Program na kolejne dni jest następujący:
  6. PONIEDZIAŁEK 20 LUTEGO:
    SANKTUARIUM: 8.00-12.00 – adoracja – dla mieszkańców ulic: Tuchowskiej, Piotrowskiego, Małeckiego, Wspólnej i Stanisza.
    KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: 15.00-16.00 – dla mieszkańców ul. Gumniskiej, zachodniej części parafii – prowadzą Róże Różańcowe; 16.00-17.00 – dla mieszkańców ul. Torowej i Urwanej – prowadzi młodzież; 17.00-17.30 – adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z udziałem Grupy Biblijnej.
  1. WTOREK 21 LUTEGO:
    SANKTUARIUM: 8.00-12.00 – adoracja – dla mieszkańców ul. Wodnej, Konarskiego, NMP, Dąbrowskiego i Szewskiej.
    KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: 15.00-16.00 – dla mieszkańców wschodniej części parafii: ulice Sanguszków, Braci Saków, Okrężna i wszystkie przyległe – prowadzi Odnowa w Duchu Św.; 16.00-17.00 – dla mieszkańców ul. Krogulskiego, Mostowej, Nadbrzeżnej Górnej i Dolnej, Jagiellońskiej, Kaflarskiej, Łanowej, Łyczków i Piastowskiej – prowadzi SRK; 17.00- 17.30 – adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z udziałem LSO i DSM.
  1. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane dzisiaj i w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim darczyńcom potrzebnymi łaskami o co modlimy się podczas sobotnich nabożeństw szkaplerznych w sanktuarium na Burku o godz. 18.30. Przy tej okazji pragniemy podziękować Ks. Witoldowi oraz scholi młodzieżowej za przygotowanie wyjazdu i spotkań podczas ferii zimowych. Bóg zapłać.
  2. Komunikat Ks. Biskupa Stanisław Salaterskiego. Drodzy Wierni. Mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, niniejszym proszę przeprowadzić zbiórkę do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji tarnowskiej, w niedzielę 12 lutego br.