Ogłoszenia parafialne 12 września 2021 r.

11.09.2021 r.

1. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 14.00 w parafii NSPJ rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
  2. W poniedziałek na 17.30 zapraszamy wspólnotę biblijną.
  3. We wtorek przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża św. W związku z tym zapraszamy do kościoła parafialnego na Drogę Krzyżową o godz. 17.00, a po niej na Eucharystię.
  4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie formacyjne DSM z siostrą Kasią.
  5. W środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  6. W piątek wspomnienie św. Stanisława Kostki patrona Polski i polskiej młodzieży. Zapraszamy w tym dniu szczególnie młodzież naszej parafii na Mszę św. o godz. 17.30 oraz ministrantów i lektorów, którzy mają swoje spotkanie. Bardzo serdecznie zapraszamy także nowych chętnych na spotkanie, którzy pragną zapisać się na ministranta.
  7. W sobotę o godz. 10.00 w salce kościoła parafialnego próba scholii.
  8. W sobotę wieczorem o 18.30 w sanktuarium na Burku nowenna z odczytaniem podziękowań i próśb oraz Msza św. w int. nowennowych.
  9. W przyszłą niedzielę z racji 19 dnia miesiąca poświęconego św. Józefowi gromadzi się na Mszy o 9.00 SRK.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie dziś także z racji II niedzieli miesiąca za ofiary na budowę organ do kościoła parafialnego. Niech Maryja nasza opiekunka i św. Józef wyjednają Wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać.