Ogłoszenia parafialne 13 listopada 2016 r.

Data

14.11.2016 r.

1.     Przez cały tydzień zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.

2.     W poniedziałek zapraszamy Grupę Biblijną do kościoła parafialnego na Mszę św. wieczorną, a po niej na spotkanie.

3.     W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie AK.

4.    W piątek 18 listopada swoje spotkanie modlitewne o godz. 17.00 ma grupa św. Ojca Pio.  W programie nabożeństwa będzie; Różaniec, Eucharystia z homilią oraz modlitwa uwielbienia połączona z adoracją Najśw. Sakramentu. Zapraszamy wszystkie nowe osoby do wspólnej modlitwy.

5.     Także w piątek na godzinę 16.00 zapraszamy aspirantów na organizacyjne spotkanie, ponieważ w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną oni uroczyście przyjęci do grona ministrantów. Serdecznie zapraszamy rodziców              i bliskich na tę uroczystość.  Również w piątek o godz. 18.00 próba asyst przed zbliżającymi się uroczystościami jakie będziemy przeżywać w naszej parafii.

6.     Przyszła Niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół w tym dniu oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Za pobożne odmówienie "Aktu poświecenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi" - można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uczynimy to wspólnie po każdej Mszy św. 

7.     W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zapraszamy Caritas.

8.     Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się w tym tygodniu do akcji na rzecz pomocy misjom oraz dziękujemy ks. Radosławowi i naszej młodzieży za przygotowanie i poprowadzenie pięknego nabożeństwa połączonego z wypominkami narodowymi w piątek 11 listopada. Bóg zapłać za dobroć serca.

9.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. 

 

10.  W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności; śp. Irena Czechowicz i Piotr Mrozowski. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu.