Ogłoszenia parafialne 13 listopada 2022 r.

Data

14.11.2022 r.

  1. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w listopadowych nabożeństwach wypominkowych. W kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
  2. W sobotę na godz. 18.30 jak co tydzień zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne połączone z Mszą św.
  3. Przyszła Niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół w tym dniu oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Za pobożne odmówienie "Aktu poświecenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi" - można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uczynimy to wspólnie po każdej Mszy św.
  4. Spotkania w tym tygodniu: DSM we wtorek o godz. 18.00, Schola młodzieżowa we wtorek 19.00, LSO w czwartek o godz. 17.30, Uczniowie kl. 8 przygotowujący się do bierzmowania w piątek o godz. 17.00, Grupa Apostolska Młodzieży piątek o godz. 18.00, Schola dziecięca w sobotę o godz. 10.00.
  5. 22 listopada będziemy przeżywać doniosłą uroczystość poświęcenia wybudowanych organów w naszym kościele parafialnym. Żeby jednak do tego doszło potrzebujemy się dobrze przygotować. Dlatego prosimy w najbliższy piątek na godz. 18.30 do pomocy mężczyzn, aby uporządkować chór i kościół górny i dolny. Proszę, aby odpowiedzialność za to wzięła rada parafialna.
  6. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary oraz te składane w ostatnim czasie. Bóg zapłać. Wszystkich darczyńców troszczących się o upiększanie kościoła parafialnego i sanktuarium polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem.
  7. Polećmy także w modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej kościół prześladowany, wszystkie rodziny naszej parafii oraz ofiarodawców prosząc o łaski Boże. Pod Twoją…