Ogłoszenia parafialne 13 października 2019 r.

Data

13.10.2019 r.

 

  1. W środę zapraszamy na 17.00 AK.
  2. W czwartek swoje spotkanie formacyjne o 18.15 będą mieć klasy 7 i 8 SP.
  3. W piątek na 16.30 zapraszamy ministrantów, a na 18.15 lektorów.
  4. Również w piątek na 17.00 zapraszamy Caritas oraz czcicieli Matki Bożej i św. O. Pio na wspólne nabożeństwo.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona zostanie na potrzeby misjonarzy.
  6. Zachęcamy także do modlitwy różańcowej w sanktuarium o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św., a w kościele parafialnym o godz. 17:00.
  7. Przy wyjściu z kościoła w zakrystii lub kancelarii możemy odebrać gotowe kartki wypominkowe, na których zapiszemy imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy wypominać w naszym kościele w listopadzie i przez cały rok. Wypełnione kartki składamy w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki. Przy wypominkach rocznych prosimy także o zaznaczenie podanej godziny i w którym kościele mają zostać wygłoszone.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane z racji II niedzieli miesiąca. Bóg zapłać. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w procesji różańcowej ulicami miasta, która odbyła się w ubiegłą niedzielę. Szczególne podziękowania dla Ks. Zbigniewa i Ks. Radosława, którzy podjęli się koordynacji całej procesji, podziękowania również dla asysty przy feretronie, LSO, DSM, Sióstr, Służb Porządkowych, prowadzących śpiew oraz rozważania podczas procesji. Wszystkich, którzy pomogli przygotować i przeprowadzić procesję polecać będziemy w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w najbliższą sobotę.
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Stefan Homa. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…