Ogłoszenia parafialne 14 lutego 2016 r.

15.02.2016 r.

1. W poniedziałek 15 lutego zapraszamy do sanktuarium na 18.30 Odnowę w Duchu Św.
  2. W piątek 19 lutego zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.00 czcicieli O. Pio
  3. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    - we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia
    - w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
    -w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
    - w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  4. Ponadto zapraszamy na Droga Krzyżową:
    - w kościele parafialnym w każdy piątek o godz. 17.00.
    oraz o godz. 19.30 z udziałem młodzieży i tych, którzy kończą później pracę
    - a w sanktuarium w każdy piątek o godz. 9.00
    oraz na Nabożeństwo Gorzkich Żali
    - w każdą niedzielę w kościele parafialnym o godz. 16.30,
    - a w sanktuarium o godz. 17.30. Bezpośrednio po nim Msza święta.
  5. Informujemy, że rekolekcje szkolne odbędą się od 16 do 18 marca i połączone zostaną z rekolekcjami parafialnymi. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, także z racji dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem. Za tydzień składka zostanie przeznaczona na seminarium i fundusz Ad Gentes.
  7. Szkoła Podstawowa Nr.2 ogłasza nabór do klas pierwszych i zaprasza w dniu 1 marca od godz. 15.30 na dni otwarte szkoły. Dodatkowe informacje na stronie internetowej szkoły.
  8. Informujemy, że 3 kwietnia odbędą się w Tarnowie wybory do Rad Osiedli. Prosimy o zgłaszanie kandydatów do końca lutego. Nasza parafia obejmuje osiedla Starówka i Gumniska – Zabłocie. Szczegóły na stronie miasta.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.