Ogłoszenia parafialne 14 maja 2017 r.

14.05.2017 r.

1.  Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Uroczystość ta rozpoczyna tzw. ,Biały Tydzień". Prosimy, aby dzieci przez najbliższe dni przychodziły codziennie wraz z rodzicami do kościoła parafialnego, by uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszy św.

2.  Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

3.  W poniedziałek spotkanie Odnowy w Duchu Św.

4.  W piątek na 17.00 zapraszamy do kościoła parafialnego wszystkich pragnących wspólnotowej modlitwy w duchu św. Ojca Pio.

5.  W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. Z tej racji zapraszamy do kościoła dzieci kl. III wraz z rodzicami na próbę, która odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej.

6.  Również w niedzielę zapraszamy członków Caritas do sanktuarium na Mszę św. o 8.30.

7.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele.

8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła.