Ogłoszenia parafialne 14 marca 2021 r.

21.03.2021 r.

1. Od wtorku zapraszamy na małe rekolekcje przed  uroczystością św. Józefa Poświęcimy je modlitwie, adoracji oraz specjalnym rozważaniom na temat roli św. Józefa w życiu rodzin. Codziennie począwszy od wtorku 16 marca o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja różaniec św. Józefa rozważania oraz Msza św. z kazaniem. Serdecznie zapraszamy do kościoła parafialnego całe rodziny do wspólnej modlitwy i pogłębienia więzi z Bogiem.
  2. W piątek Uroczystość św. Józefa, która rozpocznie ogłoszony przez papieża Franciszka „Rok Rodziny”. Msze św. w sanktuarium o 6.30 i 7.30 a w kościele parafialnym o 17.30.
  3. Również w piątek po Mszy św. o 17.30 spotkanie LSO. Zachęcamy także nowych chętnych do wstąpienia w szeregi ministrantów.
  4. W najbliższą sobotę w kościele parafialnym o godz. 15.00 odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Rektora naszego Seminarium Duchownego podczas której nastąpi błogosławieństwo nowych lektorów z naszego dekanatu Tarnów- Południe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziców wraz z rodzinami lektorów.
  5. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w każdy piątek: - w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz

- godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

-Gorzkie  Żale w każdą niedzielę:- w kościele parafialnym o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Informujemy, że z powodu pożaru serwerowni strona internetowa przez pewien czas będzie nieczynna.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii oraz ofiary z racji II niedzieli miesiąca niedzieli inwestycyjnej. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać Matce Bożej Szkaplerznej w każdą sobotę o 18.30 w sanktuarium na Burku. Za tydzień będziemy zbierać ofiary na WSD w Tarnowie.
  3. Przypominamy, że trwają zapisy do kl. 1 SP 2 na nowy rok szkolny. Szczegóły w sekretariacie szkoły.
  4. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu Księdzu Zbigniewowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi oraz św. patronów. Wszystkich, którzy obchodzą w tym czasie swoje imieniny lub urodziny polećmy we wspólnej modlitwie:

O Maryjo, Pani Szkaplerzna, z dziecięcą ufnością wołamy do Ciebie. Racz nas łaskawie wysłuchać i wspieraj tych, za którymi dzisiaj prosimy: Pod Twoją obronę…