Ogłoszenia parafialne 15 grudnia 2019 r.

Data

15.12.2019 r.

 1. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:30, a w kościele parafialnym o 17:30 z udziałem dzieci i młodzieży.
 2. Od jutra rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus.
 3. W czwartek 19 grudnia odbędzie się spowiedź parafialna. Spowiadać będziemy w kościele parafialnym od godz. 14.00 do 18.00 z przerwą o godz. 16.00 do 16.30.
 4. W najbliższy piątek  od 16.00 do 17.00 będą rozdawane paczki dla ubogich w kościele parafialnym w sali Caritas. Przy tej okazji dziękujemy tym,  którzy poprzez ofiary pomogli potrzebującym.
 5. Również w piątek  po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież naszej parafii,  Grupę biblijną, wspólnotę O. Pio, róże różańcowe, służbę kościelną  wraz z innymi chętnymi parafianami do pomocy przy świątecznym wystroju,  natomiast  na przyszły poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do pomocy przy  sprzątaniu kościoła parafialnego. Prosimy, aby rodzice pozwolili swoim dzieciom po Mszy św. o 17.30 popracować przy ubieraniu choinek i wystroju szopki. W sanktuarium wystrój będzie wykonywać w piątek Bractwo Szkaplerza i Odnowa w Duchu św.
 6. W piątek także po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa. Będą ustalane ważne sprawy.
 7. W sobotę od godz. 8.30 kapłani udadzą się do chorych. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii lub kancelarii. Kapłani pojadą do tych, którzy zostaną zgłoszeni.
 8. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania na stoisku Caritas świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciomi opłatków na stół wigilijny. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w trudnej sytuacji bytowej.
 9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
 10. Informujemy także, że pasterki w naszej parafii będą:w sanktuarium o godz. 22.00,  w kościele parafialnym o godz. 24.00
 11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Teofila Kucharska, Marian Poręba i Adam Stasiek. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…