Ogłoszenia parafialne 15 listopada 2020 r.

Data

14.11.2020 r.

  1. Przyszła Niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół w tym dniu oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Za pobożne odmówienie "Aktu poświecenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi" - można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uczynimy to wspólnie po każdej Mszy św.
  2. Przez cały tydzień w dni powszednie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej połączonej z wypominkami za zmarłych: w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
  3. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Bóg zapłać za dobroć serca.
  4. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp.  Aleksander Salamon, Janusz Kaszuba, Helena Bojan, Kazimierz Wróblewski, Halina Brzuchowicz, Stanisław Pochroń, Władysława Kotul, Karol Porszewski, Józefa Migduła, Eugeniusz Górczak. Ich dusze oraz dusze wszystkich, za których modlimy się w wypominkach listopadowych i rocznych polećmy Bożemu miłosierdziu.

DOBRY JEZU A NASZ PANIE

DAJ IM WIECZNE SPOCZYWANIE

ŚWIATŁOŚĆ WIECZNA NIECH IM ŚWIECI,

GDZIE KRÓLUJĄ WSZYSCY ŚWIĘCI,

GDZIE KRÓLUJĄ Z TOBĄ PANIE,

AŻ NA WIEKI WIEKÓW. AMEN.