Ogłoszenia parafialne 15 października 2023 r.

15.10.2023 r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych - w sanktuarium w dni powszednie o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św. oraz w soboty także o godz. 18.00, a w kościele parafialnym w dni powszednie oraz niedziele o godz. 17.00.
2. Spotkania w tym tygodniu: - DSM we wtorek godz. 17.00,Ministranci i Lektorzy w czwartek o godz. 17.30,/obecność na zbiórce obowiązkowa będą omawiane bardzo ważne sprawy/, Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 18.00, Grupa Młodzieżowa w piątek o godz. 18.00, Schola dziecięca w sobotę o godz. 10.00
3. Tak jak zapowiadaliśmy tydzień temu w najbliższy piątek 20 paździenika o godz. 19.00 w kościele parafialnym odbędą się przesłuchania do naszego chóru. Serdecznie zapraszamy osoby posiadające piękny głos na spotkanie.
4. W sobotę na godz. 18.30 jak co tydzień zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej i Mszę św.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.30 odbędzie się procesja różańcowa ulicami miasta, którą rozpoczniemy tradycyjnie w naszym sanktuarium na Burku. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do udziału we wspólnej modlitwie. W związku z procesją przypominamy, że nie będzie w tym dniu Mszy św. o 18.30 w sanktuarium. Prosimy o wybranie w ciągu dnia innej stosownej godziny, aby wziąć udział we Mszy św., a później w procesji, na którą zabieramy ze so lampiony.
6. Również w przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Składka z tego dnia zostanie przeznaczona na misje.
7. Obok prasy katolickiej są wyłożone kartki na wypominki roczne i listopadowe. Można je składać w zakrystii, w kancelarii lub na tacę z dopiskiem wypominki. Przypominamy, że w wypominkach całorocznych modlimy się za zmarłych w niedziele o godz. 8.45, 17.15 w kościele parafialnym, a o godz. 10.15 w sanktuarium, w wypominkach listopadowych w dni powszednie przed Mszą Św. wieczorną.
8. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek oraz te składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
9. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie; w poniedziałek św. Jadwigi Śląskiej we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę św. Łukasza Ewangelisty, w piątekśw. Jana Kantego, a w niedzielę św. Jana Pawła II. Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga wstawiennictwa św. Patronów i ludzkiej życzliwości.
10. Naszą parafię, wszystkie rodziny nowych Rycerzy Kolumba z naszej parafii i tych którym obiecaliśmy modlitwę polećmy opiece Matki Bożej. Pod Twoją obronę