Ogłoszenia parafialne 15 sierpnia 2021 r.

Data

15.08.2021 r.

  1. We wtorek wyrusza pielgrzymka na Jasną Górę. Tak jak w ubiegłym roku będzie miała ona charakter sztafety. Wszystkich pielgrzymów polecajmy opiece Matki Bożej, w środę nasza grupa pielgrzymkowa będzie miała swoje spotkanie w kościele parafialnym o godz. 19.00.
  2. W piątek od godz. 16.45 będziemy gościć w kościele parafialnym relikwie założyciela Rycerzy Kolumba bł. Ks. Michaela McGivneya. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwie przebłagalnym za znieważanie i profanację symboli świętych oraz Mszy św., Po zakończeniu Mszy św. mężczyzn z naszej parafii, którzy pragną zostać Rycerzami Kolumba zapraszamy na spotkanie organizacyjne.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Jacka prezbitera, w piątek św. Bernarda opata, a w sobotę św. Piusa X papieża. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.
  4. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Wszystkich polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego podczas sobotniej nowenny i Mszy św. w naszym sanktuarium na Burku o godz. 18.30