Ogłoszenia parafialne 16 czerwca 2024 r.

16.06.2024 r.

1. Zachęcamy nadal do udziału w nabożeństwach czerwcowych w kościele parafialnym po Mszy Świętej o 17.30 a w Sanktuarium po Mszy Świętej o 18.30.
2. W tym tygodniu zapraszamy do kościoła parafialnegona spotkania: w czwartek na godz. 18.00 ministrantów i lektorów, a w sobotę na godz. 10.00 scholę dziecięcą.
3. W tym tygodniu dzieci i młodzież zakończą rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na Mszę Świętą dziękczynną w czwartek na godz. 8.30 uczniów Szkoły Podstawowej z ul. Błotnej, a w piątek na godz. 8.00 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2. Pozostałe szkoły i przedszkola w terminach ustalonych z katechetami i dyrekcjami szkół. Przy tej okazji zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiadamy codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
4. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnym śpiewie oraz montażu słowno-muzycznym przygotowanym przez Scholę dziecięcą oraz DSM z okazji Dnia Ojca.
5. Dziękujemy za ofiary składane na modernizację okien do kościoła parafialnego oraz na utrzymanie naszej parafii. Bóg zapłać. Wszystkich, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą parafię obejmujemy modlitwą w każdą sobotę o godz. 18.30 podczas nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku na które serdecznie zapraszamy.
6. Dziś przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny. Wszystkie rodziny naszej parafii polećmy wstawiennictwu Matki Bożej Szkaplerznej. Pod Twoją obronę…