Ogłoszenia parafialne 16 lipca 2017 r.

16.07.2017 r.

1.     Jutro na godz. 9.00 zapraszamy parafian do pomocy przy porządkowaniu placu sanktuaryjnego.

2.     W przyszłą niedzielę 23 lipca po wszystkich Mszach św. na parkingu przy kościele parafialnym, będzie poświecenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.

3.     Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.

4.     Drodzy moi. Zakończyliśmy czas Odpustu Szkaplerznego. Pora więc wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu tych wspaniałych duchowych chwil. Dziękuję kapłanom, siostrom zakonnym, dziecięcej scholi, młodzieży, Bractwu Szkaplerza, Panom organistom, Panom kościelnym, LSO. Dziękuję wszystkim pracownikom kościelnym  i woluntariuszom, za każdą pracę wykonaną w kościele i na zewnątrz, za piękny wystrój naszej świątyni i ołtarza polowego. Dziękuję wszystkim Grupom Duszpasterskim za organizowanie liturgii i prowadzenie poszczególnych nabożeństw. Dziękuję obsłudze nagłośnienia, Paniom w kuchni i Paniom z Caritas za wielkie serce i zaangażowanie  i pomoc przy odpuście. Na koniec dziękuję wam drodzy bracia i siostry za zaangażowanie religijne i chrześcijańską postawę. Dziękuję za liczny udział w poszczególnych nabożeństwach. Niech  Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich.