Ogłoszenia parafialne 16 lutego 2020 r.

15.02.2020 r.

1. Jutro o godz. 18.00 w kościele parafialnym, spotkanie organizacyjne rodziców z trójek klasowych dzieci przygotowujących się I Komunii św.
  2. W środę na 17.30 zapraszamy AK.
  3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o 17.30 kandydatów do bierzmowania. Prosimy, aby na Mszy św. obecni byli także rodzice.
  4. W piątek na 16.30 zapraszamy LSO oraz chłopców, którzy pragną zostać ministrantami.
  5. Również w piątek na 17.30 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i św. O. Pio.
  6. W sobotę zapraszamy do sanktuarium na 18.30 na kolejną nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym wizerunkiem.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu. Program na niedzielę jest następujący:

-po mszy św. o 12.00 rozpoczynają dzieci oraz mieszkańcy wschodniej części parafii – ulice Sanguszków, Braci Saków, Okrężna i wszystkie przyległe;

-od 14.00-15.00 - mieszkańcy ul. Gumniska, Mostowa, Nadbrzeżna Górna i Dolna, Jagiellońska, Kaflarska, Łanowa, Łyczków i Piastowska; prowadzą róże różańcowe

-od 15.00-16.00 - mieszkańcy ul. Torowa, Urwana, Dąbrowskiego i cała zachodnia część parafii; prowadzi rada parafialna

-od 16.00-17.15 mieszkańcy ul. Krogulskiego - prowadzi Młodzież.

Program na dalsze dni podamy za tydzień.

1. Już dziś informujemy, że tegoroczne rekolekcje szkolne i parafialne rozpoczną się 26 lutego i poprowadzą je Ks. Marcin Baran Dyrektor Referatu Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Ks. Krzysztof Orzeł Dyrektor Diecezjalnego Biura Pielgrzymkowego ITER. Program rekolecji będzie można sobie zabrać do domu w przyszłą niedzielę. Jest on także dostępny na stronie internetowej naszej parafii.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi.
  3. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Adam Borowiec. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…