Ogłoszenia parafialne 16 października 2016 r.

Data

15.10.2016 r.

1. W październiku codziennie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się: w kościele parafialnym o godz. 17:00, a w  sanktuarium o godz.  18:00.

2. Jutro w sanktuarium spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Św.

3. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i św. O. Pio. na różaniec oraz na nabożeństwo.

4. Również w piątek o godz. 18.00 spotkanie grupy młodzieżowej. Pragniemy przy takiej okazji przypomnieć, że spotkania te odbywają się w każdy piątek w sali dolnego kościoła. /Młodzież jest mile widziana. W każdej ilości. Bez ograniczenia wieku./

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień misyjny, który zakończy się 29 października Diecezjalnym Spotkaniem Misyjnym w Tarnowie w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego.

6. W zakrystii przy wyjściu z kościoła lub kancelarii możemy odebrać gotowe kartki wypominkowe, na których zapiszemy imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy wypominać w naszym kościele w listopadzie i przez cały rok. Wypełnione kartki składamy w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki. Prosimy także o zaznaczenie na którą godzinę i w którym kościele mają zostać wygłoszone.

7. Już dziś informujemy, że Msza św. na starym cmentarzu odbędzie się w dniu Wszystkich Świętych o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy.

8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto, także z innych parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: Jan Klich polećmy jego nieśmiertelną dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…