Ogłoszenia parafialne 16 października 2022 r.

17.10.2022 r.

1. Zapraszamy w dalszym ciągu do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych - w sanktuarium o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św., w dni powszednie, a w kościele parafialnym w dni powszednie oraz niedziele o 17.00. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  2. Spotkania w tym tygodniu: - Schola młodzieżowa w poniedziałek - DSM we wtorek. O godz. 16.30 dziewczynki młodsze a o godz. 18.00 dziewczynki starsze, Ministranci i Lektorzy oraz nowi chętni do bycia ministrantami w czwartek o godz. 18.00, Grupa Apostolska Młodzieży w piątek o godz. 18.00, Pragniemy przy tej okazji przypomnieć, że spotkania te odbywają się w sali dolnego kościoła. /Młodzież jest mile widziana w każdej ilości, bez ograniczenia wieku./
  3. W sobotę na godz. 18.30 jak co tydzień zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej i Mszę św.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Składka zostanie przeznaczona na misje.
  5. Wychodząc z kościoła możemy zobaczyć listę kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej, których zgłosili parafianie. Wybory do Rady Parafialnej odbędą się w nastepną niedzielę tj. 23.10.2022 r. Każdy głosujący zapisuje na kartce maksylamnie dwie osoby z powyższej listy.
  6. Obok prasy katolickiej są wyłożone kartki na wypominki roczne i listopadowe. Można je składać w zakrystii, w kancelarii lub na tacę z dopiskiem wypominki. Przypominamy, że w wypominkach całorocznych modlimy się za zmarłych w niedziele o godz. 8.45, 17.15 w kościele parafialnym, a o godz. 10.15 w sanktuarium.
  7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek oraz te składane na potrzeby parafii. Dziękujemy także osobom, które w ostatnim tygodniu pracowały przy naszych kościołach. Bóg zapłać.
  8. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie; w poniedziałek Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek św. Łukasza Ewangelisty, w czwartek św. Jana Kantego, w piątek bł. Jakuba Strzemię a w sobotę św. Jana Pawła II. Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga wstawiennictwa św. Patronów i ludzkiej życzliwości.
  9. Naszą parafię, wszystkie rodziny, budowniczych organów w naszym kościele parafialnym i tych którym obiecaliśmy modlitwę polećmy opiece Matki Bożej. Pod Twoją obronę…