Ogłoszenia parafialne 17 lipca 2016 r

17.07.2016 r.

1. W tym tygodniu przyjeżdżają do nas goście na ŚDM. Przyjmijmy ich serdecznie i otoczmy znaną na całym świecie polską gościnność. W najbliższy piątek o godz. 13.00 będziemy przeżywać z nimi wraz z młodzieżą z dekanatu Tarnów - Wschód uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Bp. Leszka Leszkiewicza.
  2. W sobotę za tydzień na godz. 9.00 zapraszamy parafian do pomocy przy porządkowaniu placu sanktuaryjnego.
  3. W przyszłą niedzielę 24 lipca po wszystkich Mszy św. na parkingu przy kościele parafialnym, będzie poświecenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  4. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego.
  5. Drodzy moi. Zakończyliśmy czas Odpustu Szkaplerznego. Pora więc wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu tych wspaniałych duchowych chwil. Dziękuję kapłanom, siostrom zakonnym, dziecięcej scholi, młodzieży, bractwu szkaplerza, panom organistom, panom kościelnym, LSO. Dziękuję wszystkim pracownikom kościelnym i woluntariuszom, za każdą pracę wykonaną w kościele i na zewnątrz, za piękny wystrój naszej świątyni i ołtarza polowego. Dziękuję wszystkim Grupom Duszpasterskim za organizowanie liturgii i prowadzenie poszczególnych nabożeństw. Dziękuję obsłudze nagłośnienia, Paniom w kuchni i paniom z Caritas za wielkie serce i zaangażowanie i pomoc przy odpuście. Na koniec dziękuję wam - drodzy bracia i siostry za zaangażowanie religijne i chrześcijańską postawę. Dziękuję za liczny udział w poszczególnych nabożeństwach. Niech Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich.