Ogłoszenia parafialne 17 lipca 2022 r.

Data

17.07.2022 r.

  1. Drodzy moi. Zakończyliśmy czas Odpustu Szkaplerznego. Pora więc wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu tych wspaniałych duchowych chwil. Dziękuję kaznodziejom, kapłanom, siostrom zakonnym, Bractwu Szkaplerza, Panu organiście, Panom kościelnym, LSO, DSM scholii i młodzieży. Dziękuję wszystkim pracownikom kościelnym i woluntariuszom, za każdą pracę wykonaną w kościele i na zewnątrz, za piękny wystrój naszej świątyni i ołtarza polowego. Dziękuję sprzątającym, przygotowującym sanktuarium i kościół parafialny na uroczystości odpustowe oraz ofiarodawcom z ul. Torowej i indywidualnym cichym anonimowym pomocnikom, którzy pomogli w wielu przygotowaniach i przeprowadzeniu odpustu. Dziękuję wszystkim za organizowanie liturgii i prowadzenie poszczególnych nabożeństw. Dziękuję Paniom w kuchni za wielkie serce i zaangażowanie i pomoc przy odpuście. Dziękuję RDN, wydawnictwu BIBLOS i Tarnowskiemu Gościowi Niedzielnemu.  Na koniec dziękuję wam drodzy bracia i siostry za zaangażowanie religijne i chrześcijańską postawę. Dziękuję za udział w poszczególnych nabożeństwach. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na potrzeby sanktuarium. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Niech Maryja wyprasza zdroje łask dla was wszystkich którzy wiernie Jej służą.
  2. W przyszłą niedzielę przy kościele parafialnym po Mszach św. o godzinie 7.00, 9.00 i 12.00 odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji święta świętego Krzysztofa.
  3. Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwu Świętych Patronów.
  4. A za rok kolejny odpust Szkaplerzny. Zapraszamy już dziś, a czas który jest przed Wami drodzy siostry i bracia, przeżyjcie razem z Maryją Panią Szkaplerzną, przewodniczką pewną do nieba. Niosąc ludziom Chrystusowy pokój.