Ogłoszenia parafialne 17 listopada 2019 r.

Data

16.11.2019 r.

  1. W środę na 17.30 zapraszamy AK. Przypominamy także, że w każdą środę swoje spotkania ma także DSM.
  2. W czwartek kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się ono o godz. 17.45 w Sanktuarium na Burku.
  3. W piątek na godzinę godz. 17.00 zapraszamy Caritas oraz czcicieli Matki Bożej i św. O. Pio. Po Mszy św. spotkanie członków Caritas.
  4. Również w piątek po Mszy św. zapraszamy ministrantów i lektorów na organizacyjne spotkanie, ponieważ w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 9.00 nastąpi uroczyste przyjęcie nowych ministrantów do grona LSO. Serdecznie zapraszamy rodziców i bliskich na tę uroczystość.
  5. Przyszła Niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Kościół w tym dniu oddaje cześć CHRYSTUSOWI KRÓLOWI WSZECHŚWIATA. Za pobożne odmówienie "Aktu poświecenia Rodzaju Ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi" - można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Uczynimy to wspólnie po każdej Mszy św.
  6. Przez cały tydzień w dni powszednie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem. Bóg zapłać za dobroć serca.
  8. Placówka Wsparcia Dziennego w formie Specjalistycznej mieszcząca się przy ul. Gumniskia 25 ogłasza nabór chętnych dzieci od 6 do 18 lat. Na jej terenie odbywają się ciekawe zajęcia rozwijające ich kreatywność oraz spotkania logopedą, socjoterapeutą i psychologiem. Dzieci mają zapewniony ciepły posiłek. Placówka funkcjonuje w godzinach od 14.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.