Ogłoszenia parafialne 17 lutego 2019 r.

17.02.2019 r.

1. W poniedziałek zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.
  2. W środę zapraszamy do salki w dolnym kościele, wszystkie dziewczęta na spotkanie DSM.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym spotkanie LSO.
  4. Dziękujemy także za waszą życzliwość i dzisiejsze ofiary, które przeznaczone zostaną na WSD w Tarnowie.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć wychodząc z kościoła.
  6. Dyrektor SP nr 2 w Tarnowie informuje, że trwa nabór dzieci do kl I na rok szkolny 2019/2020. Zapisy w sekretariacie szkoły.
  7. Drodzy Parafianie w najbliższy piątek dostąpimy zaszczytu odwiedzin obrazu Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Peregrynacja ta jest inicjatywą Rycerzy Kolumba, a jej celem jest pomoc prześladowanym za wiarę na wschodzie. Uroczyste wprowadzenie obrazu nastąpi w Godzinie Miłosierdzia o 15.00, następnie modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia oraz słowo Abp. Wacława Depo. Po wspólnej modlitwie zachęcamy do adoracji, którą poprowadzą od 15.30 Róże różańcowe, Caritas, Akcja Katolicka, a od 16.30 prosimy o prowadzenie adoracji SRK, Odnowę w Duchu Św., Grupę Ojca Pio i Grupę Biblijną. O godz. 17.30 rozpoczniemy Uroczystą Eucharystię z asystą Braci Rycerzy Kolumba i LSO, a po jej zakończeniu pożegnamy obraz Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w spotkaniu z Maryją oraz modlitwy we wspólnocie za naszych braci i siostry, którzy cierpią prześladowania za wiarę w Jezusa.