Ogłoszenia parafialne 17 października 2021 r.

Data

17.10.2021 r.

  1. W dalszym ciągu zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych - w sanktuarium o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św., w dni powszednie w kościele parafialnym oraz w niedziele o godz. 17.00.
  2. Spotkania w tym tygodniu: - Odnowa w Duchu świętym w poniedziałek o godz. 18.30, - DSM we wtorek. o godz. 16.30 dziewczynki młodsze a o godz. 18.00 dziewczynki starsze, SRK także we wtorek o godz. 17.00, Grupa Młodzieżowa w piątek o godz. 17.00.
  3. W sobotę na godz. 18.30, jak co tydzień, zapraszamy do sanktuarium na nowennę, różaniec i Mszę św.
  4. W sobotę w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej o godz. 20.00 odbędzie się rejonowe spotkanie modlitewne młodzieży z okręgu tarnowskiego. Zapraszamy na nie także młodych z naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Światowy dzień misyjny. Składka zostanie przeznaczona na misje.
  6. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie, szczególnie na budowę organ oraz prace konserwatorskie przy kościele parafialnym. Bóg zapłać. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.