Ogłoszenia parafialne 18 czerwca 2023 r.

18.06.2023 r.

1. Zachęcamy nadal do udziału w nabożeństwach czerwcowych w kościele parafialnym po Mszy Świętej o 17.30 a w Sanktuarium po Mszy Świętej o 18.30.
2. W tym tygodniu zapraszamy do kościoła parafialnegona spotkania: we wtorek na godz. 17.30 DSM, w czwartek na godz. 18.00 ministrantów i lektorów, wpiątek na godz. 18.00 Radę Parafialną, a w sobotę na godz. 10.00 scholę dziecięcą.
3. W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, gdzie podczas nowenny i Mszy św. w sanktuarium o godz. 18.30 swoją modlitwą obejmiemy wszystkich solenizantów nadchodzących dni, a pośród nich naszych księży Piotrów, którym już dzisiaj składamy życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.
4. W tym tygodniu dzieci i młodzież zakończą rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na Mszę Świętą dziękczynną w czwartek na godz. 8.30 uczniów Szkoły Podstawowej z ul. Błotnej, a w piątek na godz. 8.00 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2. Pozostałe szkoły i przedszkola w terminach ustalonych z katechetami i dyrekcjami szkół. Przy tej okazji zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiadamy codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
5. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz tym, którzy pracowali przy naszych kościołach. Wszystkich, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą parafię obejmujemy modlitwą w każdą sobotę podczas nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku na które serdecznie zapraszamy.
6. Dziś przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny. Wszystkie rodziny naszej parafii polećmy wstawiennictwu Matki Bożej Szkaplerznej. Pod Twoją obronę