Ogłoszenia parafialne 18 kwietnia 2021 r.

18.04.2021 r.

1. Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego razem ze SRK na wspólną adorację i modlitwę o odnowę życia duchowego naszych rodzin za wstawiennictwem św. Józefa. Rozpocznie się ona o godz. 17.00.
  2. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii, którą poprowadzi DSM.
  3. Informujemy, że młodzi z naszej parafii przeżywać będą swoje Triduum przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji.
  4. Dziękujemy za wykonaną pracę w tym tygodniu przy oświetleniu w kościele parafialnym oraz za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii i dalsze prace przy upiększaniu kościołów. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniej nowenny w sanktuarium na Burku o godz. 18.30. /transmitowana przez internet/.
  5. Ponieważ jest przedłużenie obostrzeń pandemicznych w najbliższą niedzielę porządek Mszy św. również pozostaje tak jak dzisiaj:

- w kościele parafialnym; o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.30, a

-w sanktuarium tylko o godz. 8.00/transmitowana przez internet/.

Osoby, które zamawiały intencje na 10.30 w sanktuarium prosimy o przybycie na tę godzinę do kościoła parafialnego.

1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Zofia Skorupa i Teresa Barnaś. Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu..